Štýlové kúsky pre tých najmenších

Štýlové oblečenie je dnes trendom vo všetkých vekových kategóriách. Rodičia chcú svojim detičkám dopriať čo najviac štýlové detské oblečenie, ktoré je pohodlné a zároveň aj estetické.

Obsah obrázku exteriér, dívka, osoba, malé

Popis byl vytvořen automaticky

Všetci riešime čo si obliecť aby sme sa cítili pohodlne a sebaisto. Ako vyberať štýlové detské oblečenie?

Kvalita oblečenia

            Pri výbere detského oblečenia by mal byť našim prvotným záujmom materiál a kvalita kúsku. Detská pokožka je veľmi jemná a je potrebné sa o ňu náležite starať. Ideálne je preto voliť najmä prírodné vzdušné materiály, ktoré sú okrem iného aj nesmierne pohodlné. Pri deťoch určite oceníte aj praktické oblečenie, s ktorým budete vedieť rýchlo a jednoducho manipulovať.

Farby

            Oblečenie detičiek je často veľmi infantilné. Preto sa potom ťažko kombinuje a viete stráviť aj niekoľko hodín pri hľadaní správnej kombinácie. Určite by ste mali nakupovať aj kúsky v neutrálnych farbách ako je biela, šedá, telová a podobne. Vďaka tomu pôjde kombinovanie omnoho lepšie a šatník bude pôsobiť omnoho štýlovejšie.

Rozlišujte situácie

         Mnoho rodičov robí tú chybu, že na každú situáciu chcú deti „vyparádiť“. Na tom síce nie je nič zlé, avšak mali by ste dbať aj na pohodlie detičiek. Napríklad v žiadnom prípade do škôlky nevoliť nepoddajné a nepríjemné oblečenie. Naopak na spoločenské udalosti, či na krátky výlet je možné obliecť aj takéto kúsky.

            Voľte teda oblečenie vždy individuálne vzhľadom nasituáciu. Mnoho rodičov zastáva názor, že pri deťoch je prvoradé pohodlie. To je síce pravda, ale mnohé značky dnes už vytvárajú pohodlné a rovnako aj esteticky veľmi príťažlivé kúsky.

            Nezabúdajte tiež, že pri detičkách je nesmierne dôležité vrstvenie. Najmä kvôli slabšie rozvinutej termoregulácii je omnoho vhodnejšie navrstviť niekoľko ľahších vrstiev odevu, ktoré môžete postupne vyzliekať.

Príklady na štýlové a pohodlné oblečenie

            Pre najmenších ja najpohodlnejším oblečením zrejme body. Značky sa v súčasnosti zameriavajú na výrobu rôznych štýlových bodíkov s potlačou, či volánikmi. Takýto kúsok nie je pre dieťatko obmedzujúci a vyzerá štýlovo a roztomilo.

            Rifle vyzerajú v každom outfite štýlovo a zároveň sú veľmi dobre kombinovateľným kúskom. Pre deti však môžu byť nepohodlné. Preto pre vás máme príjemnú alternatívu, ktorou môžete docieliť rifľový vzhľad, no zároveň aj pohodlnosť legín. Ide o džegínsy, ktoré sa vyrábajú rovnako pre deti ako aj pre dospelých a sú omnoho pohodlnejšie ako klasické rifle.

Fotografia: Bess Hamiti from Pexels

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *